S Weledou v boji proti celulitidě - Březový set

Krásný den, dnes mám pro vás zajímavý článek a recenzi Březového setu proti celulitidě od kosmetické značky Weleda . Tímto estetickým šrá...

Krásný den,

dnes mám pro vás zajímavý článek a recenzi Březového setu proti celulitidě od kosmetické značky Weleda. Tímto estetickým šrámem trpí většina žen a řeknu vám, že toho nejsem vyjímkou ani já. Než se ale pustíme do článku o produktech, tak bych vám nejdříve o této estetické problematice chtěla něco říct, co jsem si vyhledala především na internetu.


Celulitida
 více informací - zde

Projevuje se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Často připomíná a bývá označována jako pomerančová kůže. Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže a tím na ni vytváří dolíčky.

Příčiny: Celulitidu ovlivňuje mnoho faktorů. Například hromadění toxinů v těle, sedavé zaměstnání, hormonální změny a také dědičnost. Samozřejmě je toho daleko více...

Prevence: Změna jídelníčku na zdravou stravu, dostatečný pohyb a dodržování pitného režimu


- díky složení se produkty hodí jak pro prevenci, tak pro zlepšení stavu celulitidy
- výtažky z mladého březového listí účinně aktivují látkovou výměnu v pokožce, čímž pomáhají redukovat projevy celulitidy.

Set krom kosmetických produktů obsahuje i krásnou taštičku, kterou si můžete vzít s sebou třeba na cesty a taky masážní kartáč, který celou proceduru zpříjemní. Určitě ale kartáč nenechávejte ve sprše, aby jste prodloužily jeho životnost. Je důležité, aby byl v suchu, protože je dřevěný a tak by se mohlo stát, že by se začal rozpadat.


Březový sprchový peeling 

Peeling je v plastové tubě a má pěkný design, který koresponduje s celým tímto setem. Po otevření víčka je cítit příjemná, ale silnější vůně, která mi připomíná bylinky a také citrusy.


Peeling má krémovější hutnější konzistenci s obsahem cukerných tenzidů. Na těle se velmi dobře roztírá a díky obsaženým částečkám, které nejsou příliš velké a tvrdé, tak dobře, ale přesto jemně obrušuje suchou pokožku. Díky obsaženému oleji je pokožka po použití krásně jemná a hebká na dotek. Navíc je i pěkně prokrvená a vypadá lépe.


 Březový olej 

Olej je ve skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Design se opět nese v jednoduchosti a zelené barvě. Po otevření je cítit vůně, která je totožná s vůní jako u předchozího produktu, tedy vůně která připomíná bylinky a také citrusy. 


Olej jsem se snažila používat pravidelně, ale občas jsem i zapomněla. Každopádně se olej nanáší na vlhkou pokožku a díky tomu se i velmi dobře roztírá. Vstřebává se celkem dobře a i rychle, takže se nemusíte bát, že pokožku budete mít nějak extrémně mastnou několik hodin. Po vstřebání olej vytvoří lehký ochranný film a pokožka je následně pěkně vyživená a také hydratovaná. Po úplném vstřebání je kůže krásně jemná a hebká.


Pokud o produktech budete přemýšlet, tak doporučuji zakoupit přímo tento set, ve kterém produkty vyjdou mnohem výhodněji a navíc k tomu budete mít taštičku i masážní kartáč - zde.

Ještě bych vás chtěla informovat o soutěži, kterou připravila Weleda. Na Instagram stačí nahrát veřejně fotku, nebo video na téma zdraví životní styl, připsat k ní svůj důvod, proč sportujete a označit hashtagem #mujduvod. Soutěž probíhá do 30.10.

Abych to shrnula, tak s produkty jsem velmi spokojená a používám je moc ráda. Pokožka je po použití krásně hebká, zvláčněná a lépe vyživená. Oba produkty se navzájem doplňují a navazují na sebe. Samozřejmě, že nemůžete čekat, že samotné produkty vás celulitidy zbaví. To opravdu ne. Celulitidu neodstraní ani tyto produkty a ani žádné jiné. Pokud ale zařadíte do této procedury pohyb, pitný režim a zdravější jídelníček, tak vám produkty v tomto boji určitě cestu ulehčí a prospějí.

Jaké kosmetické produkty používáte vy v boji proti celulitidě?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení Weleda za poskytnutí produktů k recenzi.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Nepouzivam momentalne nic, ale asi by som potrebovala :S od Weledy nic nevlastnim, ale peeling sa mi paci, asi do neho pojdem :)

  Beauty shopaholik Tili

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel mě tento problém taky trápí a teď zkouším krém z chili papriček od Tiande a je super.
  Beauty by K. - na blogu najdeš soutěž :)

  OdpovědětVymazat
 3. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři