Real Techniques - Stippling Brush

Krásný den, dnes mám pro vás článek a recenzi štětce  Stippling Brush   od Real Techniques . Asi není potřeba tuto značku nějak představov...

Krásný den,

dnes mám pro vás článek a recenzi štětce Stippling Brush od Real Techniques. Asi není potřeba tuto značku nějak představovat, protože podle mého jsou tyto štětce již takovou legendou. Nenajde se zřejmě nikdo z milovníků kosmetiky, kdo by tuto značku neznal a nebo kdo by nějaký jejich štětec nevlastnil. Štětce jsou nedílnou součástí mého make-upu a už si popravdě nedovedu představit, že bych se měla líčit jen prsty. Pamatuji si ještě na dobu, kdy jsem si pořídila první štětec a byl to štětec na pudr. Posledních pár let se ale moje sbírka rozšiřovala a stále rozšiřuje a já se občas nestačím divit, jaké různé tvary přibývají.


Stippling Brush - Real Techniques

Rukojeť - rozšířená hliníková
Vlákna - štětec se skládá ze dvou vláken (kratších a delších) / taklonové štětiny
Použití - tekutý,krémový, minerální make-up, tvářenka, bronzer, rozjasňovač pudr

U použití bych se trochu pozastavila. I když je na štětci napsáno na jaké produkty je určený, tak se tím určitě řídit nemusíte. Každý štětec zkoušejte na různé produkty a pak si sami vyberte, na co vám daný štěteček nejvíce vyhovuje. Každý totiž máme jiné nároky a každému vyhovuje něco jiného.


Štěteček vám dorazí v průsvitném obalu, který můžete použít třeba na cesty, když štětec nechcete dávat do kosmetické taštičky k různým produktům. Design samotného štětce se nese v černo růžové kombinaci, která na mně působí velmi příjemně. Je to určitě pěkné barevné oživení, mezi různými jednobarevnými štětci. Rukojeť je bezvadně lehká, hliníková, na konci je pogumovaná a pěkně tvarovaná, takže se v ruce drží velmi dobře a veškerá manipulace je pohodlná. Na rukojeti si můžete všimnout i malých nápisů a loga Real Techniques, který celý design zase více oživý. Každopádně tyhle nápisy vám zmizí během chvilky. Já již po třetím použití štětce měla nápisy z rukojeti pryč.


Štětiny štětečku jsou na dotek příjemné a jemné. Ze začátku jsou štětinky na pleti trochu tvrdší, ale po vyprání ještě trochu změknou a tak jsou poté i jemnější a více příjemnější. U rukojeti jsou štětiny více husté a na konci jsou více rozprostřené. Štěteček není příliš široký a tak nanášení make-upu trvá ze začátku trochu déle. Když ho ale párkrát použijete, tak přijdete na správnou techniku a nanášení vám bude trvat chviličku.


Tady v detailu můžete vidět hustotu štětce a také jak je střižený.


Já jsem štěteček zkoušela použít různými způsoby a to od make-upu až po pudrové produkty. 


Make-up se mi s tímto štětcem nanášel ze začátku pomalu a chvilku mi trvalo, než jsem přišla na správnou techniku, aby make up byl zapracovaný dobře a nemusela jsem ho ještě potom do pleti více vtlačit. Je to trochu o cviku, takže ne vždy štětci přijdete hned na chuť. 

Korektor  ano, i tento způsob jsem vyzkoušela a i když je štěteček větší a asi by ho někdo na místo kolem nosu a místo pod očima nezkusil, tak já ho zkusila a šlo mi to s ním dobře a i rychle. Korektor do pleti zapracoval a svůj účel splnil.

Krémové produkty jako třeba tvářenky se s tímto štětečkem zapracovávají naprosto úžasně. Krásně produkt rozmaže do ztracena a vytvoří krásný a přirozený finiš.

Pudrové produkty určitě to není nejvhodnější volba na zapudrování celého obličeje, ale pokud chcete něco doladit jako místo pod očima, nebo poupravit lesklá místa na pleti, tak vám poslouží dobře. Zkoušela jsem ho i na tvářenky a také bronzery a musím říct, že u některých mi to s ním šlo lépe a tak i tady se pro něj najde nějaké využití.


A nakonec mám něco i pro vás a to 10% slevu na veškerý sortiment Pardise of Beauty. Stačí zadat slevový kód: 10PARADISE

Co se týče kvality štětce, tak s tou jsem spokojená. Už jsem ho i dvakrát prala a zatím nevypadla ani jedna štětinka. Design a celkové zpracování se mi moc líbí. Využití štětce je hodně rozsáhlé a proto je dobré ho zkusit několika způsoby a najít v něm využití, které právě bude pro vás to pravé. Já si ho nejvíce oblíbila na zapracování korektoru, nanášení krémových tvářenek a rychlou úpravu pudrovým produktem.

Máte od této značky nějaký štěteček? 

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení Paradise Of  Beauty za poskytnutí produktu k recenzi.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Tento štětec také na mě doma čeká, tak jsem na něj zvědavá :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Mám presne tento štetec a som s ním veľmi spokojná, nanášam ním hlavne make-up a teda tak skvelo zapracovaný make-up som doposiaľ nemala, zvykla som používať ploché štetce, no tento moju teóriu vyvrátil, je perfektný, skúšala som ním naniesť lícenku, no na tento účel mi príliš dobrý neprišiel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho používám hlavně na krémové produkty jako tvářenky a za mně super :) Ploché štětečky na make-up jsem používala dříve a moc jsem se s nimi neskamarádila.

   Vymazat

Pravidelní čtenáři