Weleda - kosmetika pro sportovce a projekt kde můžeš vyhrát

Krásný den, není to tak dlouho, co Weleda vytvořila nový projekt, který se týká aktivního a zdravého životního stylu. Tento projekt mě v...

Krásný den,

není to tak dlouho, co Weleda vytvořila nový projekt, který se týká aktivního a zdravého životního stylu. Tento projekt mě velmi zaujal a rozhodla jsem se ho podpořit a dát vám o něm vědět. Navíc, pokud se do tohoto projektu zapojíte, můžete vyhrát balíček kosmetiky z Arnikové řady.


A jak se do projektu zapojit?

Stačí sledovat oficiální Instagram profil WELEDA CZ a v průběhu června nahrát fotografii s hashtagem #mujduvod s tématem sport. Fotografie může odrážet tvou motivaci, oblíbené cvičení, nebo oblíbenou pomůcku při sportu. Může to být ale i to, co na sportování miluješ, nebo proč se mu právě věnuješ. Stačí zapojit fantazii, vyrazit a ukázat svůj důvod.
Weleda
A jaký je #mujduvod ?

Před více než rokem jsem začala běhat, protože můj důvod byl zhubnout. Motivace a cíl byl tedy jasný. Aktivně jsem začala tedy sportovat. I když ze začátku to bylo dost těžké a převážně jsem se musela přemlouvat abych vyběhla, tak po měsíci jsem zjistila, že už bez toho nedokážu být a prostě se musím jít proběhnout za každou cenu. Aktivně jsem běhala rok a bavilo mě to natolik, že jsem občas jela i na nějaký závod. Ale ne kvůli tomu, abych byla nejlepší, nebo abych dosáhla nějakých výsledků, ale proto, že mě to nabíjelo energií a převážně pozitivní energií a já si to užila. Teď jsem se ale začala věnovat více jezdectví a tréningu mého koníka. I když tedy jezdím jen rekreačně, tak s mladým koněm je to občas pěknej adrenalin s několika naraženinami po pádu, Každopádně i teď si ale ráda občas vyběhnu do přírody. Běh mě totiž vždy uklidní a člověk si při tom dokáže vyčistit hlavu a hlavně udělá i něco pro sebe.


Dříve byl můj důvod zhubnout a to jsem dokázala, dnes je můj důvod láska ke koním a přírodě. A jaký důvod jste měli, nebo máte vy?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE


You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři