Outfit - Krajkové šaty

Krásný den, protože léto nám už klepe na dveře, tak jsem si po dlouhé době pro vás přichystala letní outfit, který se dá využít především ...

Krásný den,

protože léto nám už klepe na dveře, tak jsem si po dlouhé době pro vás přichystala letní outfit, který se dá využít především na důležité a večerní akce. Přes zimu se v oblékání moc nevyžívám, ale v létě je to naopak. Pořád bych nakupovala, pořád bych třídila šatník a pořád bych se převlékala. Léto jedním slovem miluju a i když je moje oblíbená barva černá, tak se snažím vždy tuto barvu doplňovat různými barvami a především těmi pastelovými. Tento look jsem měla na sobě tento týden, kdy konečně vysvitlo sluníčko a já tak mohla po práci vyrazit na výlet do blízkého města, do parku a na dobrou kávu.


Zvolila jsem černé krátké šaty , které jsou ozvláštněny krajkou a krajkovým vzorem. Tento vzor mám moc ráda a to především na léto. Šaty mají krom toho ještě jeden nádherný detail, který mě zaujal na první pohled a to řešení zad, kde je takový ,,výstřih´´z kterého vám vykoukne kousek holých zad. Díky průsvitné krajce, která se doplňuje s krajkovým vzorem a  černou podšívkou, šaty působí velmi elegantně a i když jsou uplé a kopírují vám postavu, tak díky pružnému materiálu jsou velmi pohodlné a na těle příjemné.

Šaty jsem doplnila barevnými doplňky a psaníčkem, kde hlavní barvou byla pastelová růžová s oranžovou a boty jsem nazula černé na klínku.

 

Šaty - Amodio
Boty - Deichmann
Psaníčko - F&F
Doplňky - New Yorker


Máte rádi krajku a krajkové vzory na oblečení?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji e-shopu Amodio za poskytnutí šatů.

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Šaty na tobě vypadají naprosto skvěle! :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Velmi elegantní a ženské, Gabi! Moc se mi to líbí :) Krajku miluju, a nejlépe černou. Nedávno jsem v sekáči ulovila podobné šaty, akorát s dlouhým krajkovým rukávem. Asi to budou moje šaty na promoci :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty šaty jsou úžasné, moc se mi líbí ty záda :)


  eL blog

  OdpovědětVymazat
 4. Šaty ti moc sluší a ty pírka na krk jsou krásné!
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc hezké šaty, velice ti sluší :)

  OdpovědětVymazat
 6. Šaty jsou moc pěkné a volíš i skvělé barevné doplňky. Aspoň těmi tu černou barvu oživíš. Když je oblečení celé krajkové, tak se mi nelíbí, ale když je jen kousek jako ozdoba, tak to vypadá hezky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné šaty :) Moc ti sluší.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné šaty :) Moc ti sluší.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Šaty s náhrdelníkom sú moc pekné, sekne ti to :)

  OdpovědětVymazat
 10. To je strašně krásný outfit! Mně se šíleně líbí ten náhrdelník! :)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři