Max Factor - Smokey Eye Drama Kit

Krásný den, dnes tu pro vás mám novinku od Max Factor v podobě malé paletky, která krom očních stínů obsahuje i jeden stín na obočí. Tent...

Krásný den,

dnes tu pro vás mám novinku od Max Factor v podobě malé paletky, která krom očních stínů obsahuje i jeden stín na obočí. Tento produkt se mi zdá jako skvělý nápad a pomocník, pokud si denně, nebo často upravujete a vykreslujete obočí a rádi zvýrazňujete i oční víčka.

Max Factor - Smokey Eye Drama Kit (320Kč)

Obal paletky je plastový, ale celkem pevný. Celý design se nese v naprosté jednoduchosti s logem značky a v kombinaci černé a zlaté barvy. Není to nic, co by nadchlo a ani nic, co by urazilo.


-odstín 06 Azure Allure
-odstín 01 Opulent Nudes 


Uvnitř paletky najdeme aplikátor, kterému ale moc nehoduji a vždy používám své štětečky. Paletka obsahuje čtyři stíny, z nichž jsou tři na oční víčko a jeden na obočí. Popravdě jsem hledala dlouho ten odstín s kterým vykreslím obočí, protože všechny stíny jsou třpytivější a já jsem si chvíli připadala jako naprostý blázen. Několikrát jsem stíny nanesla i na ruku, abych se ujistila, že nesahám po špatném stínu, ale i ten jediný v sobě nepatrně nějaký lesk, shimmer měl. Každopádně, když jsem se tu už o něm rozpovídala, tak s ním i začnu. Musím teda říct, že jsem chvilku nevěřila, ale nakonec jsem stínem vykreslila a upravila obočí. Pigmentace je parádní a odstín z paletky 01 Opulent Nudes naprosto sedl mému tmavě-černému obočí, ani obávaný shimmer, který obsahoval, nebyl vidět z čehož jsem měla největší strach. Výdrž mě hodně překvapila, protože konzistence je hodně máslovitá a stín je jemně namletý, ale předčil mé očekávání a vydržel celý den.


Co se týče očních stínů, tak z těch tak nadšená a unešená nejsem. Na první dojem jsem si říkala, že to bude něco, protože na pohled vypadají nádherně a i mají moc pěknou pigmentaci. Textura je také moc fajn, protože jsou opět máslovitější a jemně namleté. Když ale stíny nanáším na oči, tak se mi špatně rozmazávají do sebe a to se snažím jak můžu, prostě nedocílím výsledku, kterého dosáhnout chci. Výdrž také není nic, co bych mohla pochválit, protože i s bází mi nějak extrémně dlouho nevydrží a za pár hodinek se začínají slévat do sebe. Třpytky, které stíny obsahují opadávají a tak je lepší kontrolovat se v zrcátku, aby jste třpytky neměli rozmazané po obličeji. 


Když to shrnu, tak stín na obočí do kterého jsem moc naděje nevkládala mě velmi překvapil a je opravdu parádní a to jak pigmentací, tak i výdrží. Oční stíny, do kterých jsem vkládala nadějí víc mě naopak nějak neoslovily. I když teda jejich pigmentace je dobrá a textura taky, tak výdrž, opadávání třpytek a celkové pracování se stíny na víčku není nic moc.


Co říkáte na novinku od Max Factor, zaujala vás, nebo ne?


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení Max Factor za poskytnutí produktu.

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Celkem se mi líbí balení i odstíny :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. mňa zaujali, i keď som skor na väčšie paletky ako takéto sety :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné paletky, modré stíny mám moc ráda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám ráda modré odstíny :) Na léto jsou bezvadné, škoda jen té výdrže a opadávání třpytek :/

   Vymazat
 4. vypadají super a prakticky, je ideální mít pohromadě stíny na oči i na obočí :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se mi ty stíny nelíbí, rozhodně bych si je nekoupila -.-"

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 6. Tvůj blog je vážně super! Moc se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři