Donna Hair - Doplněk stravy pro zdravé a krásné vlasy

Krásný den, je to už několik měsíců zpátky co jsem začala užívat doplněk stravy Donna Hair pro zdravé a krásné vlasy, který mi na testová...

Krásný den,

je to už několik měsíců zpátky co jsem začala užívat doplněk stravy Donna Hair pro zdravé a krásné vlasy, který mi na testování zaslal e-shop Folly.cz  Musím říct, že jsem po tomto doplňku stravy pokukovala už nějakou dobu a pořád jsem váhala, jestli mám do něj investovat, nebo ne. Dříve jsem doplňky stravy užívala, především na vlasy a nehty, které mi občas dávají pořádně zabrat. Vlasy mi v období zimy a jara padají víc, než obvykle a celkový jejich stav se mi zdá v těchto obdobích horší. To samé se dá říci i o mých nehtech, které méně rostou a extra rychle se mi vždy polámou. A jak tedy tento doplněk stravy dopadl, stojí za to?Donna Hair 
- obsahuje kombinaci čtyř synergických působících složek Forte Active, vytváří příznivé prostředí pro přirozený růst, pevnost a lesk vlasů, zlepšuje kvalitu pokožky a zářivou barvu vlasů 

Účinky Donna Hair:
1. Pomáhá při zvýšeném vypadávání vlasů
2. Podporuje normální růst vlasů 
3. Udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost
4. Pečuje o kvalitu pokožky hlavy


Krabička obsahuje 4 měsíční kůru, což je 120 tobolek. Často bývá akce, že krom tobolek můžete v krabičce najít i šperk z limitované edice Swarovski, což je podle mně parádní a zase to trochu víc nakopne k nákupu. 


Já jsem nedávno dobrala celé balení této čtyř měsíční kůry a postupovala jsem podle dávkování na krabičce. I když nemám s vlasy vážnější problémy, tak jsem ze začátku jen pár dnů brala 2 tobolky denně a pak jsem je začala užívat běžně a to po 1 tobolce denně. Většinou jsem si tobolky brala ráno po jídle a nebo v průběhu dne. Přiznám se, že v tomto čtyřměsíčním období byly celkem asi čtyři dny, kdy jsem tento doplněk stravy zapomněla a tak jsem vynechala. 


Složení:

V průběhu užívání jsem si všimla příjemných změn. Vlasy jsou určitě pevnější a řekla bych, že se ani tolik nelámou jako předtím, když jsem tobolky nebrala. Také rostou rychleji a zdají se mi i lesklejší. S padání vlasů je to u mně jako na houpačce. Je období, kdy mi vlasy padají přiměřeně a normálně a období, kdy mi padají celkem hodně. Každopádně když jsem doplněk stravy užívala, tak padání bylo minimální. 


Donna Hair doplněk stravy pro krásné a zdravé vlasy můžete zakoupit na e-shopu Folly.cz

Já jsem s Donna Hair velmi spokojená. Chtěla jsem hlavně podpořit pevnost a růst vlasů a to se povedlo. Vlasy zesílily, jsou lesklejší a také se tolik nelámou a ani netřepí. Určitě je důležité užívat tyto doplňky pravidelně a dlouhodobě, aby se účinky dostavily. Co se týče všech doplňků stravy pro vlasy, tak tento řadím mezi ty nejlepší, které jsem kdy vyzkoušela.

Jaké doplňky stravy používáte vy?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení e-shopu Folly za poskytnutí produktu k recenzi.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. To by bylo určitě i dobré pro mé vlasy :) Tak uvidíme :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. O tomto doplňku slyším poprvé a docela mě zaujal :)
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 3. Momentálně nepoužívám nic, spíš pořád přemýšlím, co vyzkoušet tentokrát :) Na Donna Hair jsem slyšela spíš negativní ohlasy, ale všechno je individuální :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se taky ze začátku koukala na recenze a přišli mi spíše pozitivní. Každopádně mně Donna Hair sedla, ale samozřejmě je to hodně individuální a každého může trápit co se týče vlasů něco jiného.

   Vymazat
 4. Já jsem užívala po zimním zkouškovém Biosil Plus a byla jsem moc spokojená. :) O Donna Hair jsem toho hodně slyšela. Vypadá to jako kvalitní a účinný přápravek, dík za recenzi!:) Ráda bych tě pozvala na Give Away o Zdravý balíček, snad se bude líbit :)!

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři