Brazil Keratin - Coco

Krásný den, dnes bych vám chtěla představit další produkty z vlasové kosmetiky Brazil Keratin z řady Coco. Pokud sledujete můj blog pravi...

Krásný den,

dnes bych vám chtěla představit další produkty z vlasové kosmetiky Brazil Keratin z řady Coco. Pokud sledujete můj blog pravidelně, tak jste si určitě všimly, že od této značky jsem již vyzkoušela produkty z řady Anti Frizz Gold, které mi ale úplně nesedly (podrobnou recenzi řady můžete najít zde). Vlasová kosmetika, tak jako pleťová kosmetika je velmi individuální, takže je pochopitelné, že každému něco sedne lépe a něco hůře. Dnes bych vám chtěla teda napsat mé pocity z této řady a nakonec srovnat Coco řadu s řadou Anti Frizz.

Brazil Keratin - Coco

Obaly produktů jsou plastové se šroubovacím uzávěrem. Design se nese v jednoduchosti bílé a fialové barvy. Oceňuji, že na druhé straně produktů je český popisek, včetně použití a aplikace. K šamponu mi přišla i samostatná lahvička, která je pro ředění koncentrátových produktů s vodou.
Aplikace šamponu je trochu jiná, než jsme zvyklé. Tento koncentrát se totiž musí ředit vodou v poměru 1:3 , nebo se naředí rovnou v lahvičce. Asi chápu, že pro mnohé z vás to není moc praktické, ale mě tato aplikace nějak nevadí a už jsem se s tím několikrát setkala.Šampon po odšroubování víčka nádherně voní. Kromě kokosu v ní cítím i vůni žvýkaček. Je to prostě krásná vůně, ke které si musíte čichnout, abyste uvěřily. Šampon má spíše gelovou konzistenci, která je hodně hutná a přirovnala bych jí k medu, přesně ten mi tuto konzistencí připomíná. Šampon při mytí vlasů pěkně a dostatečně pění. Vlasy perfektně umyje a zbaví je zatvrdlých stylingů v podobě gelů, tužidel, nebo laků na vlasy. Po umytí jsou vlasy krásně lesklé, vyživené a jemné na dotek. 
Opět začnu vůní, která je hodně podobná vůni šamponu, ale řekla bych, že je spíše jemnější a ne tak intenzivní. Konzistence je gelová a lehce hutnější. Když kondicionér aplikuji do vlasů, tak už při použití cítím, jestli je ten kondicionér dobrý a nebo ne, nebo spíše to, jestli na mé vlasy funguje tak, jak bych chtěla. Musím říct, že už při mytí je cítit jak vlasy zjemní. Po smytí produktu a vysušení ručníkem jdou vlasy mnohem lépe rozčesat. Vypadají vyživené, lesklé a jsou i krásně voňavé.
S touto řadou jsem velmi spokojená. Produkty mají krásnou vůni a krásně po nich voní vlasy. Krom toho vlasy po umytí jsou lesklé, jemné na dotek a taky lépe vyživené. Kondicionér svůj účel splnil a vlasy šly velmi dobře rozčesat a to nejen po umytí, ale i v následujících dnech. 


A jaký je rozdíl mezi řadou Coco a řadou Anti Frizz?

Řadu Coco bych doporučila všem, kteří mají namáhané vlasy častým barvením a používáním různých vlasových stylerů. Anti Frizz se spíše hodí pro krátké vlasy, které nejsou barveny a nejsou tolik zatěžovány.

Produkty můžete zakoupit na stránkách Keratin-shop.cz


Vyzkoušeli jste některé produkty od Brazil Keratin?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení Keratin-shop za poskytnutí produktů k recenzi

You Might Also Like

12 komentářů

 1. Zatiaľ som neskúšala, no vyzerajú dobre.

  Daniela

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ty nutně potřebuji, mám hrozně suché vlasy a potřebovaly by už konečně zkrotit!! :D :)

  Everythin Kate


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To znám :) Tak určitě za vyzkoušení stojí, já jsem s nimi spokojená :)

   Vymazat
 3. Jejich výrobky jsem ještě nezkoušela, ale šampon musí nádherně vonět. Miluji vůni žvýkačky. Ještě jsem neměla šampon, který by se musel ředit. Pěkná recenze. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vůni žvýkaček taky miluju :) Ta vůně je prostě úžasná :)

   Vymazat
 4. To by bylo něco pro moje vlasy, já si vlasy barvím už asi od 14, ale teď uvažuji, že si nechám barvu odrůst..

  OdpovědětVymazat
 5. Asi by mi víc vyhovovala řada anti frizz. Nicméně moje vlasy jsou v poslední době tak moc bez života, že doufám, že kadeřnice vymyslí něco zázračného a dá je do kupy

  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kadeřnice jsou šikulky :) Já tam ale chodím tak nerada :/ Nebaví mě to sezení a čekání

   Vymazat
 6. Než jsem si přečetla název článku, tak mi lahvičky trochu připomněly produkty od Aussie. :)
  Recenze mě zaujala, protože zrovna sháním nový šampon s keratinem. A s vůní kokosu? No to musí být slast pro čich.. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo barva a lahvičky jsou si trochu podobné :) Ta vůně mi je taky lehce připomíná :) Určitě je zkus, jsou parádní

   Vymazat

Pravidelní čtenáři