Frais Monde - parfémované oleje a hydratační rtěnky

Krásný den, dnešní recenze se bude týkat přírodní kosmetické značky Frais Monde , kterou jsem díky portálu Blogerky.cz mohla vyzkoušet...

Krásný den,

dnešní recenze se bude týkat přírodní kosmetické značky Frais Monde , kterou jsem díky portálu Blogerky.cz mohla vyzkoušet. Frais Monde je italská kosmetika, která obsahuje vodu z termálního pramene, která má blahodárné účinky. Kosmetika byla založena lékařem Giuseppe Gualtierim. Rovnou vám mohu říci, že vybírání parfémovaného oleje pro mě nebylo vůbec jednoduché, protože v nabídce je olejíčků opravdu hodně. Já jsem milovník sladších vůní a tak jsem hledala něco jemného, svěžího a ovocného. Díky velkému výběru, si určitě každý přijde na své a vybere si vůni, která je mu nejblíže.


Olejíček je schovaný v krabičce, která má jednoduchý design s popiskem a názvem produktu. Samotný olej je v malé skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem, který velmi dobře těsní a tak jsem parfémek občas nosila v kabelce. I u samotné lahvičky se mi líbí jednoduchý a nepřehnaný design, který na mě působí spíše luxusněji.


U této vůně mi spíše přijde, že je těžší a dřevitá. Lesní plody v ní moc necítím. Když k olejíčku nejdříve přičichnu, tak je vůně opravdu silnější a na můj vkus i vtíravější, ale když olej rozetřu po kůži, tak je za chvilku vůně jemnější, není tak silná, vtíravá a dokonce v ní začínám cítit i lehce sladkou vůni připomínající lesní plody.Tato vůně už mě okouzlila na první přičichnutí. Není úplně sladká, ale ten jemný nádech tam je. Když se nanese na kůži, tak vůně se opět lehce změní a zjemní. Je to taková příjemná, svěží vůně, která není příliš těžká a ani příliš sladká.


Olejíčky jsem většinou nanášela na zápěstí a na krk, kde jsou jamky pod ušními boltci a výdrž mě celkem překvapila. Vůně nevydrží sice celý den, ale i po osmi hodinách jsem cítila jemnou vůni. Pokud jsem se ale pohybovala spíše venku, než doma, tak výdrž byla o něco menší.Ani u rtěnek vybírání nebylo jednoduché, protože v nabídce jsou opravdu krásné odstíny a když je nevidíte na živo, tak občas prostě nevíte, kterou dřív.

Rtěnky jsou zabalené v papírovém obalu, který má příjemný design s popisky. Samotný obal rtěnek je typický, nic co by jsme neznali. Opět se mi líbí jednoduchý design, který se nese ve světlé krémovější barvě s jednoduchým logem značky. 


Rtěnky jsou pigmentované moc pěkně. Konzistence je lehká a krémovější. Na rty se barva nanáší velmi dobře, ke rtům okamžitě přilne a je na nich příjemná. Je cítit lehká hydratace a rty jsou lehce zvláčněné a i vyhlazené. Samotná výdrž rtěnek není zrovna vlastnost, kterou by se tyto rtěnky pyšnily. Pokud nebudete pít a ani jíst, tak vám rtěnka vydrží i několik hodin, ale jinak se rychle ze rtů vytrácí a během necelých dvou hodin je pryč.


Rtěnka v odstínu - 15 je výraznější barva s oranžovým nádechem. 


Rtěnka v odstínu - 2 se nese v jemné růžové barvě. Tato barva je dobře nositelná a vhodná i k nevýraznému líčení.


Pokud bych měla hodnotit produkty dohromady, tak jsem s nimi spokojená. Parfémované oleje používám moc ráda a líbí se mi jejich jemná vůně, která na kůži vydrží dlouho. U rtěnek se mi líbí dobrá pigmentace i samotná konzistence a hydratační vlastnost. Jediné, co mě u rtěnek moc nepotěšilo, je jejich výdrž, která je velmi malá.

Už jste vyzkoušeli některý produkt od Frais Monde?


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Od téhle značky jsem ještě nic nevyzkoušela, ale produkty vypadají dobře :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zkoušela poprvé a byla jsem mile překvapena, takže plánuji, že si něco pořídím :)

   Vymazat
 2. Nádherné fotky. Tuto značku už delší čas prozkoumávám, tak jsem zvědavá, kdy tedy přijde čas si něco pořídit. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Taky pořád pozoruji abych něco dalšího vyzkoušela :)

   Vymazat
 3. Rtěnky se mi líbí, i když mají malou výdrž. Olejíčky vypadají taky lákavě, jen bych se bála, že ho vyleju moc, protože lahvička nemá žádný dávkovač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda té výdrže, jinak by byly výborné :) Zatím se mi nestalo, že bych ho vylila :)

   Vymazat
 4. Taky jsem je testovala a když budeš mít chvilku času, tak se můžeš podívat na můj zpracovaný článek :)

  OdpovědětVymazat
 5. Všichni si rtěnky moc chválí, tak se jim budu muset asi také podívat na zoubek :)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři