Brazil Keratin - Anti Frizz Gold Shampoo

Krásný den, dnes bych vám chtěla představit a ukázat další produkt z vlasové kosmetiky. Jedná se o šampon Brazil Keratin -  Anti Frizz Go...

Krásný den,

dnes bych vám chtěla představit a ukázat další produkt z vlasové kosmetiky. Jedná se o šampon Brazil Keratin -  Anti Frizz Gold. Musím říct, že vlasové produkty a přípravky zkouším vždy velmi ráda, především, když se setkám s nějakým výrobkem, který jsem doposud neznala.

Brazil Keratin - Anti Frizz Gold Shampoo
je koncentrovaný šampon s keratinovým regeneračním účinkem určený pro regeneraci a narovnání nepoddajných a krepatějících se vlasů, které zkrotí a dodá jim potřebné látky.

Balení a celkový design produktu se mi líbí. Kombinace bílé barvy se zlatou na mě působí velmi příjemně a není to přehnané. 


Aplikace šamponu není asi pro mnoho z vás praktická a pohodlná, protože se musí ředit vodou v poměru 1:3. Musím říct, že jsem na tyto aplikace zvyklá a tak mi to ani nevadí, ale vím, že ne každému to vyhovuje.


Po odšroubování víčka je cítit jen lehká vůně, která je nevtíravá a pro mě i příjemná. Konzistence šamponu je gelová s obsahem zlatých třpytek. Šampon při mytí vlasů pění opravdu málo, až se mi někdy spíše zdálo, že nepění vůbec. Takže jsem občas do vlasů šamponu trochu přidala, ale i tak to bylo stejné a pěnění nepatrné. Po vmasírování šamponu vlasy začaly ihned drhnout, což většinou bývá známka toho, že jsou vlasy čisté a odmaštěné. Po spláchnutí šamponu a následného použití kondicionéru (od jiné značky) jsem vlasy vysušila ručníkem a začala je rozčesávat. Vlasy byly především u hlavy, kam nenanáším kondicionér více zacuchanější než obvykle a na dotek nebyly jemné, ale spíše hrubé a drsnější. Po vyfoukání se vlasy celkem pěkně lesky, ale možná, že za to můžou obsažené zlatavé částice. Nicméně se moje vlasy po použití šamponu mastily méně, než před tím, když jsem šampon nepoužívala. 


Moje hodnocení nebude asi příliš kladné, protože z šamponu nadšená moc nejsem. Vlasy jsou po použití šamponu více zacuchané a řekla bych, že jsou i trochu vysušené. Další mínus vidím v tom, že vlasy nejsou tak lesklé a hladké. Čemu ale dávám plus je to, že po použití šamponu se mi vlasy tolik nemastí a také odstranil nečistoty jako zatvrdlý lak a vlasový gel.

Tento šampon můžete zakoupit na Keratin-shop za 249Kč.


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE
Děkuji zastoupení e-shopu Keratin za poskytnutí produktu k recenzi

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Škoda, že nejsi spokojená, navíc také nemám ráda nepěnivé šampony.. :D A moje suché vlasy by péči opravdu potřebovaly.. super recenze :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, taky bych se asi divila, že je něco špatně, kdyby mi šampon nepěnil :)

  eL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepěnivost, nemá na mytí vliv. Pokud šampon velmi málo pění, znamená to, že do něj nejsou přidány syntetické a pěnotvorné látky.

   Vymazat
 3. Zatím jsem na keratinové produkty slyšela samou chválu, jsem rada, že někdo vybočil z řady. Mám sampon s ker z drogerky a přijde mi zatím v pohodě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také slýchám samou chválu. Ale také je výběr šamponu velmi individuální. Některé se nehodí pro zničené, dlouhé a často barvené vlasy.

   Vymazat
 4. Jsem ráda, že jsi vyzkoušela to samé co já a taky nejsi spokojená. U mě fakt otřesný!! Kadeřnice taky zkoušela a děs,ale nyní objevila někoho komu to sedne, holčinu s nebarvenými kratšími vlasy a ta je spokojená :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak aspoň někomu sedl :) Zkoušela jsem ho pravidelně a furt si říkala, že třeba po x použití se to srovná a vlasy si zvyknou, no ale nestalo se :)

   Vymazat
 5. já právě nemám moc ráda, když šampony pění, asi chvíli počkám, než mi vlasy dorostou,i když, starat se je potřeba i o ty krátké...:)
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to mám ráda, ale je to hodně o zvyku. Jinak, když nějaký nepění, tak i tak to přežiji, nic na škodu to není :)

   Vymazat

Pravidelní čtenáři