Remington - Styler Curl Revolution

Krásný den, před nějakým časem jsem dostala možnost vyzkoušet vlasový styler od značky Remington . Jedná se o Styler Curl Revolution , k...

Krásný den,

před nějakým časem jsem dostala možnost vyzkoušet vlasový styler od značky Remington. Jedná se o Styler Curl Revolution, který by nám měl usnadnit práci s vlnkami. Já si vlasy vlním poměrně často a proto jsem ráda, když mi  některý produkt k tomu pomůže. I když jsem za svůj život a za kadeřnickou školu měla v ruce velké množství žehliček a různých vlasových stylerů, nepřestávám se divit, jaké novinky se stále objevují.

 • Curl technologie vytváři automaticky a rychle překrásné vlny
 • Rotující barel pro bezchybné vlny
 • 230°C vysoká teplota
 • Digitální displej s 5 možnostmi nastavení
 • Povrch se 4-násobnou ochranou pro více lesku – antistatický účinek, keramika, ionizace, turmalín, hladký skluz
 • Nahřátí do 15 sekund
 • Nastavení teploty
 • Teplotní zámek k ochraně zvolené teploty
 • Automatické vypnutí do 60 minut
 • Univerzální napětí
 • Skladovací pouzdro
 • 1.8m otočný kabel


 Remington - Styler Curl Revolution CI600

Celkový design a zpracování styleru se mi moc líbí, nese se ve světlých odstínech růžové s matným a lesklým povrchem. Styler se od ostatních kulem a dalších stylerů liší v tom, že jeho používání je jednodušší. Nejen že se tělo samo otáčí, ale i v různých směrech rotuje. Navíc nehrozí, že by jste si popálili ruce, nebo krk, protože povrchová keramika je schovaná a dostanou se tam jen vlasy, které právě natáčíte. Dalším rozdílem je povrch keramických destiček, který se pyšní čtyřnásobnou ochranou pro lesklejší vlasy.

Od všech vlasových stylerů očekávám především to, že mi vytvoří krásné vlny a ulehčí mi tak práci s natáčením a vytvářením různých účesů. Musím říct, že krásné vlny nejsou otázkou dvou minut a pokud máte husté vlasy, tak nestačí ani deset minut.

Styler se ovládá velmi jednoduše. Stačí na prstenci zmáčknout tlačítko a držet. Kulma se začne otáčet v požadovaném směru a když tlačítko pustíte, kulma se ihned zastaví. Když jsem styler zkoušela poprvé, tak chvilku trvalo, než jsem získala ten určitý a správný grif, aby vlnka vypadala jako vlnka. Takže se ze začátku přeci jen musíte trochu snažit a mít trpělivost, protože i když styler vám tu práci ulehčí, tak přesto vám sám od sebe vlny nevykouzlí. Po druhém zkoušení a natáčení vlasů to šlo lépe, už jsem na tu techniku přišla a tak se z vlasů stávaly vlnky krásnější. Když jsem vlasy natočila, viděla jsem, že jsou opravdu lesklejší, než kdybych použila normální kulmu. Také jsem několikrát vynechala i samotné otáčení a vytvořila si vlny tak, jako bych měla v ruce žehličku, jen jsem kulmou prostě otáčela ručně a šlo to také, dokonce to občas bylo rychlejší, než kdybych zmáčkla tlačítko, kterým se styler otáčí sám. Ale jak říkám, je to jen o té zručnosti a zkoušení, přijít prostě na ten správný grif.

Nemůžu vám říct, jestli vám vlnky vydrží den, nebo dva dny. Každý máme jiné vlasy a je logické, že těm, kteří mají rovné a jemné vlasy vlnky nebudou držet tak, jako nám, kteří máme vlnitější vlasy. Také záleží na tom, jestli si vlasy zafixujete a jaké vlnky s kulmou vytvoříte. Je to opravdu hodně individuální. Já s výdrží u vlnek problém nikdy neměla. Když je nezafixuji, tak mi drží i druhý den a pokud použiji lak, tak i těch pár dní mi snadno vydrží.

Na krátké video jak se styler používá a jak funguje se můžete podívat - ZDE


V obsahu balení je i krásné pouzdro, které je vhodné na cesty, ale i na skladování styleru.


Ovládání je jednoduché, styler stačí zapnout a tlačítkem + nebo - nastavit požadovanou teplotu. Pak stačí počkat 15 sekund a styler je nahřátý a připravený k použití. 

,
Styler má pět teplotních nastavení, kdy je maximální teplota 230°C. Také má teplotní zámek k ochraně teploty, kterou jste zvolili. 


Inspirace - Remington  Styler Curl Revolution


S kulmou jdou vytvořit opravdu jakékoliv vlny. My jsme vytvořili plážové ledabylé vlnky, ale i načančanější vlny, které jsem nijak neupravovala, pouze je stáhla do culíku.

 

Styler mě překvapil a jsem s ním celkově spokojená. Vytvoření vlnek na dlouhých a hustých vlasech usnadní, ale čas určitě neušetří, protože kdo má moc vlasů, tak nikdy vlnky nezvládne za pět minut. Na styleru se mi líbí, že je rychle nahřátý a tak je téměř okamžitě připravený k použití. Jeho další plus vidím v tom, že vlasy jsou po použití a vytvoření vln lesklejší. Dalším pozitivem je pro mě to, že se s ním nespálím a to ani když chvátám, takže popálené ruce, prsty a krk jsou minulostí. A jako poslední bod bych vyzdvihla to, že vlasy se do styleru nezasekávají a ani nějak nezacuchávají.

Používáte nějaký styler, nebo si vystačíte pouze s žehličkou?
Děkuji zastoupení portálu Blogerky.cz za poskytnutí produktu k recenzi.

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE


You Might Also Like

5 komentářů

Pravidelní čtenáři