Realash sérum na řasy (po měsíci testování)

Krásný den, před více než měsícem jsem psala článek o séru na řasy Realash , kde jsem vám ho představila a dnes se vrhneme na srovnání řas...

Krásný den,

před více než měsícem jsem psala článek o séru na řasy Realash, kde jsem vám ho představila a dnes se vrhneme na srovnání řas a taky na to, jak jsem s tímto sérem spokojená.


Realash sérum na řasy 

Úlohou REALASH je posílit, zvětšit hustotu a prodloužit vaše řasy. Sérum regeneruje řasy za velmi krátký čas. Jeho receptura byla testována specialisty z oboru dermatologie a oftalmologie. Sérum se aplikuje jednoduchým způsobem, stačí ho nanášet nad řasy jako linku a to každý den. S tím jsem měla trochu problém, protože tak jako na vitamíny i u séra jsem párkrát zapomněla. Hlavně když jsem byla nemocná, to jsem opravdu neměla chuť na žádné kosmetické zkrášlováky. 


Teď se můžete podívat, jak sérum působilo na mé řasy po měsíci. Musím říct, že mám hodně tmavé řasy, ale konce řas mám hodně světlé.


 Před - Po

Před - Po

S řasenkou


Myslím si, že řasy mi trochu zesílily, ale především povyrostly. Když nanesu řasenku (teď nemyslím prodlužovací) tak výsledek je vidět lépe.

Já sérum budu používat dále a po pár měsících vám ukáži celkový výsledek. Na první článek o Realash se můžete podívat ZDE.

Používáte séra na růst řas? 

FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Milujem tvoje fotky, som očarená! :)

  sydneysleek

  OdpovědětVymazat
 2. Máš nádherné oči :O Jdu si o tom přečíst uvítací článek :D
  www.borntobebeautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nějaká změna vidět je, což je super! Já chci nějaké sérum vyzkoušet už hrozně dlouho, i když řasy nemám až tak krátké, ale chci je trochu hustější a pevnější. Vždycky jsem se však bála, že zbytečně vyhodím peníze a neuvidím žádný výsledek. :/ Ale jak tak koukám, přinejmenším tyhle by vážně účinkovat měly, tak třeba se jednou odhodlám. :) Krásné fotky!
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři