Inspirace líčení s paletkou BHcosmetics - Baked And Beautiful

Krásný den, dnes mám pro vás po delší době líčení, které jsem vytvořila paletkou od BH cosmetics - Baked And Beautiful. Opět jsem líčila s...

Krásný den,

dnes mám pro vás po delší době líčení, které jsem vytvořila paletkou od BH cosmetics - Baked And Beautiful. Opět jsem líčila spíše v barevnější kombinaci barev, které mám moc ráda.

Inspirace líčení


Nejdříve jsem na pleť nanesla podkladovou bázi, pak jsem štětcem do pleti zapracovala lehký makeup a nakonec jsem vše zafixovala pudrem. Obočí jsem trochu upravila a zvýraznila tmavší hnědou tužkou a zafixovala hnědým gelem.


Na celé víčko jsem nanesla bázi. Do vnitřního koutku jsem nanesla štětečkem světlý meruňkový odstín. Pak jsem do vnějšího koutku do jedné třetiny nanesla růžový stín smíchaný s fialovo-červeným odstínem a rozmazala.  Na střed víčka jsem nanesla modrý světlejší stín a opět jsem blendícím štětečkem vše rozmazala, aby nebyly ostré přechody. Na spodní linku jsem nanesla fialovo-červený stín a na vnitřní vodní linku jsem nanesla modrý stín v tužce. Nejsvětlejším stínem z paletky jsem projasnila volné místo pod obočím. 


Linku jsem vytvořila tenkou s ocáskem na konci. Řasy jsem natočila a zvýraznila řasenkou a nakonec jsem na rty nanesla růžový odstín matné rtěnky. 


Použité produkty a stíny z paletky


Báze Fix Protect - Rimmel
Makeup Match Perfection - Rimmel 
Tužka na obočí - The Body Shop
Gel na obočí - Essence 
Báze pod oční stíny - Dermacol
Pudr Compact - Essence (Beige)
Paletka Baked and Beautiful - BHcosmetics
Stíny v tužce Kate - Rimmel 
Gelové oční linky - Dermacol
Řasenka Get Big Lashes - Essence
Rty Matt Lipglos - Uma cosmetics


Jak se vám dnešní líčení líbí? Používáte některý ze zmíněných produktů?


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE

You Might Also Like

13 komentářů

 1. Tohle liceni se mi moc libi a tobe se povedlo. :-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. Liceni se ti moc povedlo :) Z tvych pouzitych produktu mam zkusenost s gelem na oboci, ktery mam moc rada, makeup jsem mela v te starsi verzi a taky mi vyhovoval, tak doufam, ze mi sedne i ta inovovana :) A linky od Dermacolu mam ty v tekute verzi a nedam na ne dopustit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Make-up je super i v té nové verzi :) Jojo tyhle Dermacol linky jsou mé oblíbené :)

   Vymazat
 3. Liceni se ti moc povedlo :) Z tvych pouzitych produktu mam zkusenost s gelem na oboci, ktery mam moc rada, makeup jsem mela v te starsi verzi a taky mi vyhovoval, tak doufam, ze mi sedne i ta inovovana :) A linky od Dermacolu mam ty v tekute verzi a nedam na ne dopustit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké líčení :) z tvých použitých produktů mám zkušenost jenom s bází pod oční stíny od Dermacolu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Uuuu, tak toto líčenie sa mi teda skutočne páči :-)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři