My Life - (Samsung, Blogger, Cafe, Relax)

Krásný den, po dlouhé době jsem tu s dalším článkem My Life. Jsem člověk, který plánuje, ale nikdy nic nestihne tak, jak by chtěl. Ce...

Krásný den,
po dlouhé době jsem tu s dalším článkem My Life.

Jsem člověk, který plánuje, ale nikdy nic nestihne tak, jak by chtěl. Celý tento měsíc (listopad), byl tak nějak na bodě mrazu až mínusu. Nejen že se mi spíše nedařilo a mé nálady se střídaly, ale kromě toho jsem měla otřes mozku, pak chřipku a nakonec se mi rozbil můj telefon, který jsem měla dva roky a ještě jsem si ho nějaký ten rok chtěla nechat. Bohužel nejsem člověk, který by vydržel bez telefonu, takže jsem všechny moje peníze vyskládala na pult prodejny a odnesla si další Samsung.


Sice tenhle měsíc nebyl nejlepší a nejveselejší, ale i tak jsem měla fůru nápadů. Neustále mě napadaly různé věci, kterým bych se chtěla věnovat a pořád jsem brala inspiraci a chuť tvořit. Mám ráda dny, kdy nemusím nic a mám volno, to si vždycky sednu k počítači a píši články a věnuji se blogu.


Ráno, po obědě a ve tři hodiny odpoledne si dopřávám kávu. Je to můj start po ránu, můj budič po dobrém jídle a přecpaném břiše a moje chvilka klidu, když přijdu domů.


Nejraději mám Nescafé 3in1 , ale kromě něho si ráda dělám své oblíbené Chococino z kávovaru Dolce Gusto, které miluju.


V zimním období mám nejraději stříbrné doplňky a tak všechno zlaté jde stranou. Oblíbila jsem si vůni od B.U. RockMantic která je lehká, květionová a prolínají se v ní citrusy. I když do jejího základu patří vanilka, tak kupodivu mi nespouští migrénu.


V novém měsíci se hodlám pustit do omalovánek, které jsou pro dospělé. Mám je už asi dva měsíce, možná i dýl a za tu dobu jsem je stihla jen otevřít.


Vždycky a pokaždé, čas od času mě popadne chuť na experimenty v kuchyni. Miluji sladké dortíky a různé dezerty, ale i tak raději vařím, než peču.


Minulý týden jsme se s přítelem přestěhovali do domečku. Konečně jsme pryč z paneláku a opět v domě. Koupelnu máme skoro hotovou, tak jako obývák a ložnici. Dnes nám sestavují kuchyň, ale malé dodělávky nás ještě čekají. Dokonce tu máme jednoho montážníka z Výměny manželek.


Je hrozné jak ten rok rychle utíká. Když projíždím různé sociální sítě, neustále na mě vykukují nakoupené dárečky a některé jsou už i zabalené. Já si každý rok říkám, že na příští vánoce budu nakupovat s předstihem, no a samozřejmě jako každý rok nakupuji na poslední chvíli. Jak to máte vy s dárečky, nakupujete dopředu, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Baví vás tento typ článků z rubriky My Life? Přemýšlela jsem, že bych takové a podobné články přidávala častěji.


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Také mi zrovna nedávno "odešel" telefon a pořídila jsem si hned nový, také jsem to plánovala stejně, jak mi vydrží rok i dva, pff :D
  dárky už mám z velké části zabalené a chybí mi dokoupit už jen pár drobností :) na nakupování dárků se každý rok těším, stejně tak na jejich balení :)
  http://thankgodiamwoman.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé tak to ti závidím :) Snad se příští rok polepším a budu mít pak klid. Taky mě baví balit dárečky a ghlavně je dávat :)

   Vymazat
 2. Krásné fotky. Velmi se mi líbí zpracování :)

  OdpovědětVymazat
 3. Určite by ma bavilo keby si pridávala takéto články "my life" aj častejšie. Obdivujem aké máš krásne fotky ;-)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři