E-style Perfect Harmony palette Crazy - neonky (Recenze)

Krásný den, dnes jsem tu s barevnější recenzí jedné paletky od E- style Crazy - Perfect harmony palette , která mě uchvátila na první pohl...

Krásný den,

dnes jsem tu s barevnější recenzí jedné paletky od E- style Crazy - Perfect harmony palette, která mě uchvátila na první pohled neonovou pigmentací, které prostě nešlo odolat. Paletkám od této značky odolávám už dlouho. Sice nejsem typ, co by chodil s neonkami na očích od nevidím do nevidím, to vážně ne. Ale i tyhle barevné stíny se dají parádně kombinovat s tmavšími barvami a vytvoří tak úžasné líčení, které nemusí být ani tak zářivé a duhové...

E-style 06 Crazy (paletka je limitovaná)
Cena 259Kč - chriscosmetics

Paletka má obyčejný, matný, plastový obal a jemný disain. Při otevření se plast nehýbe, ani neviklá. Obal je celkem bytelný, parádně zpracovaný a pevný, takže se vám paletka neotevře ani v kosmetické taštičce. Paletka obsahuje i menší zrcátko. V paletce je volné místo i na pěnový aplikátor, nebo menší štěteček, ale paletka pěnový aplikátor, ani štěteček neobsahuje. 
 
Paletka obsahuje pět matně barevných, neonových stínů, které jsou opravdu výborně pigmentované. I u nejsvětlejšího žlutého stínu se pigmentace povedla a u žádné z barviček nepokulhává. Musím ale říct, že i na tyhle parádně pigmentované stíny, je lepší použít bílou bázi, nebo bílou tužku jako podklad, aby intenzita barev byla co nejvyšší. Stíny jsou celkem sušší, lehce prášivější, ale není to nic hrozného, pod oko popadávají jen lehce. Jinak se s nimi pracuje dobře.
 Stíny s použití báze drží také na jedničku, což mě velmi příjemně překvapilo, ale nevím jak drží pokud bázi nepoužijete, protože já primer používám pokaždé, když sahám po paletce. Na stínech se mi líbí, že se do sebe neslévají, i když je máte na očích několik hodin. Mně vydrží celý den, i když se mi oční víčka celkem dost mastí. Výdrž i intenzita barev je úžasná i po celém dnu. 
 S paletkou jsem nadmíru spokojená. Se stíny se pracuje dobře a pigmentace je prostě Top. Na rovinu vám můžu říct, že jsem to ani nečekala a celkem jsem tuhle paletku ze začátku podceňovala, ale nakonec jsem z ní nadšená. 

TIP:
Pokud si netroufáte na neonky
Stíny můžete kombinovat s tmavými stíny z jiné paletky, aby jste tyhle neonové barvy ztlumily a líčení nebylo tak výrazně barevné.

Jak se vám líbí tahle barevná a limitovaná paletka od E-style?


FACEBOOK   |   INSTAGRAM   |   YOUTUBE

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Ježiš tak ta je bombová!:-) Těším se na tutoriál:-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je suprová, hlavně ta pigmentace :) Tutoriál snad bude, ale až skončí vedra :)

   Vymazat
 2. Mě se líbí hrozně moc :) I když v líčení preferuju nude barvy, tak si myslím, že i tuto paletku bych využila a určitě ji občas provětrala. Hlavně teď přes léto jsou tyhle barvičky parádní :)

  New in: July 2015 + GIVEAWAY!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám nejraději nude barvičky :) Ale přesně - na léto je parádní.

   Vymazat
 3. Wow, ta pigmentace je opravdu skvělá a líčení máš moc hezké a jde vidět, že paletku využiješ. Na mě je až příliš "crazy". :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na mě je také celkem Crazy, není to určitě na každodenní líčení, ale na vyhrávání a zkoušení je parádní :)

   Vymazat
 4. Krásné barvy, ale na mě moc šílené :D neměla bych odvahu je použít :)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři