Matte Brights - Makeup Revolution (recenze)

Krásný den, dnes bych se chtěla věnovat a podělit se o recenzi ohledně paletky od Makeup Revolution London- Matte Brights , kterou jse...

Krásný den,

dnes bych se chtěla věnovat a podělit se o recenzi ohledně paletky od Makeup Revolution London- Matte Brights, kterou jsem si pořídila, především kvůli ,,divokým odstínům,, Ačkoliv jsem milovnicí neutrálních barviček, především nude barev, nebo těch tmavších hnědých a černých, tak tahle paletka mě i přes mou lásku trochu odtáhla. Taky proč se držet neustále u země, když počasí hraje létem a barvy se parádně hodí k tomuto období. Takže já si ji prostě musela pořídit... abych v těch slunných dnech vypadala alespoň trochu jako barevný motýlek... S paletkou jsem se teda pořádně vyřádila a zkoušela jsem všechno možné a snad i nemožné, jak jemné tak extrémní líčení, abych ji co nejdůkladněji prověřila.

O paletce jsem se již zmiňovala na blogu, když mi dorazila. Tak snad se nějak moc nebudu opakovat, ale především se zaměřím na pigmentaci, texturu a výdrž...
Dizajn paletky je jednoduchý, možná, že to ani vůbec nevadí, protože tyhle barvy ten disain prostě nepotřebují, vytvoří si ho hravě sami, aniž by se někdo musel trápit s tím, jak obal přikrášlit .
Obal je jinak plastový i vnitřek, kde jsou stíny uložené. Zatím mi obal drží, aniž by se vičko viklalo, ale už jen kvůli ceně ten plast a disain lehce přehlédnete. Paletka obsahuje i oboustranný pěnový aplikátor, který jsem vyzkoušela jen jednou a nevyhovoval mi, tak jsem líčila už jen svými štětečky.
Paletka obsahuje dvanáct matných a barevných ,,odvážnějších,, stínů.
Tmavší barvy (oranžová, růžová a hlavně zelená a modrá) jsou podle mého docela dobře pigmentované, u těch dalších je to horší a budete muset vrstvit a použít třeba bílou tužku, nebo nějaký světlý stín jako podklad, aby barvy lépe vynikly. U těch nejsvětlejších je pigmentace mizivá a hodí se spíš jen na rozblednění, nebo rozzáření místečka pod obočím.

Pro lepší pohled jsem nanesla dvě jemné vrstvičky.
Některé odstíny jsou lehce prášivější, ale není to nic hrozného. Jinak se mi celkově se stíny pracovalo velmi dobře, šli lehce rozblendit a v přechodech jsem neměla problém. Stíny mi na víčkách s použití báze držely celý den a ani se neslévaly a co se týče intenzity tak s tou jsem byla také docela překvapivě spokojená.
Cena paletky je 199Kč. 
Paletka sice není bezchybná a pigmentace u některých barviček pokulhává. S trochou snahy (vrstvení) s ní ale vytvoříte jakékoliv líčení. Když to srovnám celkově jak s kvalitou tak s cenou, tak jsem s paletkou spokojená. 


Malá inspirace s paletkou Matte Brights
(další dvě inspirace jste už mohli vidět na mém blogu- Inspirace v líčení)


Určitě mi napište jestli se na nějakou paletku od Makeup Revolution chystáte a pokud ji už máte tak jak jste spokojené? 

FACEBOOK   |   INSTAGRAM

You Might Also Like

15 komentářů

 1. Začínám uvažovat o tom, že si jí koupím. Pokud tedy netestují na zvířatech. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Makeup Revolution netestuje na zvířatech, to je jejich také velké plus :-)

   Vymazat
 2. Moje kamarádka o ni také uvažovala, je totiž strašně šikovná a umí s barvami.. Já na takové výrazné líčení nejsem, ale líbí se mi to jo ...třeba na to někdy budu mít odvahu :D :) Hezká recenze :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Myslím si, že jde i o zvyk ohledně barevnosti stínů. Mám ráda tmavší barvy, ale jak jsem zkoušela paletku, tak mi po pár dnech ani nepřišlo že je to jiné než neutrální líčení :-) stačí se jen do těch barev pustit po hlavě :-)

   Vymazat
 3. Ahojka, pěkný článek, barvičky to jsou krásné, jen najít odvahu je nosit :-). Já měla doma dvě paletky, tu matnou a pak paletku s názvem Day to night...nebo tak nějak :-) a víc mi vyhovuje ta druhá. Tu matnou jsem dala kamarádce, protože se mi ty barvy ve skutečnosti moc nelíbily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) taky mám ještě jednu méně barevnější tak jsem na ni zvědavá :-)

   Vymazat
 4. Ty jo, tak je teda hodně odvážná, to já bych na to odhadu asi teda neměla :D :), ale vypadá to dobře :)

  OdpovědětVymazat
 5. Pěkně poskládaná paletka :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/vybarvi-se-2-do-modra.html

  OdpovědětVymazat
 6. Jsou to moc pěkné barvičky, ale paletku si asi nehodlám pořídit. Nejsem zrovna typ, co se vyžívá v malování. Každopádně některé kombinace můžou vypadat skvěle :).

  OdpovědětVymazat
 7. Pekna pigmentace.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Paletka vypadá božsky, normálně takové výrazné barvy vůbec nenosím, ale teď na léto bych klidně něco takového zkusila :)

  New in: May 2015

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky nejsem moc na výraznější barvičky, ale jak jsem ji teď používala dost často, tak mi už ta barevnost tolik nepřijde :-)

   Vymazat
 9. Sakra to jsou barvičky! Škoda, že se nemaluji :( :D

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři