Inspirace s paletkou W7 - IN THE BUFF

Krásný pondělní podvečer, dnes jsem tu pro vás s malou inspirací a ochutnávkou paletky W7- In the buff , kterou jste už viděli v úlovc...

Krásný pondělní podvečer,

dnes jsem tu pro vás s malou inspirací a ochutnávkou paletky W7- In the buff, kterou jste už viděli v úlovcích a novinkách za květen...ale ani dnes to nebude naposledy, protože paletku pořád testuji, takže za nějaký čas se objeví i v recenzi, na kterou se už můžete těšit...


Líčení jsem zvolila spíše v neutrálních barvičkách, které se i zatřpytí a určitě se hodí na nějakou grilovací párty, večerní posezení s přáteli, nebo na dlouhý večer strávený u baru, nebo na tanečním parketě... to už je na vás.

Líčila jsem štětečkami od BHcosmetics.


Pod stíny jsem použila bázi od Dermacol a použila bílou tužku, abych stínům dala více prostoru vyniknout.


Gelové oční linky od Dermacolu jsem si velmi oblíbila a nedám na ně dopustit, hlavně pro jejich výdrž na očích a aplikátorem, kterým vytvoříte snadno a rychle tenkou, nebo extra silnou linku, během pár minut. Takže určitě všem s čistým svědomím doporučuji.


Řasenku jsem použila od Essence- mám je docela v oblibě, umí velmi dobře udělat řasám objem, bez kterého se takovéto líčení prostě neobejde.

Také máte v oblibě neutrální barvy na očích?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Super líčení :) Paletku si chci pořídit, takže se takovýto typ hodí! :)
  Lumiere of Fashion

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné líčení :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/kosmeticke-peklo-nebo-nebe.html

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné :) to se ti povedlo!

  OdpovědětVymazat
 4. Líčení vypadá moc hezky, neutrální barvy na očích mám moc ráda, přijde mi, že ty barevné mi ani moc nesluší a necítím se v nich tak dobře :-) A řasenky od Essence od mám taky moc ráda, dokonce i Miss Sporty má některé řasenky opravdu super :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) to jsme na tom stejně s neutrálkama :-) Miss Sporty řasenku jsem už dlouho nezkoušela tak snad se k ní dohrabu :-)

   Vymazat
 5. Líčení je moc krásné, barvičky se k sobě moc hodí. Nejradši se taky líčím neutralními barvami příjde mi, že se hodí prostě ke všemu a všude :-)
  LuxureGirl

  OdpovědětVymazat
 6. Super, hlavně na večer oči krásně rozzáří :-)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři