In The Buff- Večerní líčení (Evening Makeup)

Krásný čtvrteční den, dnes jsem tu s malou inspirací na večerní líčení, které jsem si velmi oblíbila především na léto. V letních večer...

Krásný čtvrteční den,

dnes jsem tu s malou inspirací na večerní líčení, které jsem si velmi oblíbila především na léto. V letních večerech a nocích je mým favoritem tmavší odstín jakékoliv barvičky, který je projasněný zlatavým nádechem a tmavou linkou, která očím dodá šmrnc. Celá inspirace líčení je vytvořená paletkou In The Buff od W7. Fotku líčení jste už mohli vidět v recenzi této paletky, ale dnes jsem k tomu připravila a přidala popis jak jsem postupovala a názvy odstínů, které jsem z této paletky použila na vytvoření tohoto večerního líčení- Evening makeup...

Líčila jsem štětečky od BHcosmetics.

Nejdříve jsem použila bázi pod oční stíny od Dermacol, aby mi líčení vydrželo co nejdéle.
 První jsem nanesla a rozblendila na ohybu oka stín Chocolate. Místo pod obočím jsem projasnila nejsvětlejší barvičkou - Buff. Na pohyblivé víčko a spodní linku jsem použila odstín Camel, který má krásný zlatavý nádech, takže očím dodá jiskru.
 Dále jsem nanesla odstín Thunder a to do vnějšího koutku oka (véčka), který jsem rozmazávala do vnitřní části oka, aby nebyly ostré přechody. Odstín Sand jsem využila na vnitřní koutek oka, abych ho lehce rozzářila. Vše jsem ještě dostatečně rozblendila, aby se všechny barvy lépe propojily. 
Nakonec jsem vytvořila tmavou linku nejtmavším stínem Onyx, který jsem na vnějším koutku (véčku) opět trochu rozmazala a vše jsem zakončila řasenkou od Essence.

Jaké barvy na očích v letních večerech máte rády vy?

FACEBOOK   |   INSTAGRAM

You Might Also Like

5 komentářů

  1. Veľmi príjemné líčenie, pristane ti :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to se opravdu povedlo! :-) No, já v létě používám prakticky jenom řasenku, takže za mě asi žádný stín v létě :(

    OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři