Moje kosmetika za duben

Ahoj, dnes jsem se rozhodla pro tento článek. Je to taková malá recenze a představení produktů, které jsem nakoupila v dubnu . Někt...


Ahoj, dnes jsem se rozhodla pro tento článek. Je to taková malá recenze a představení produktů, které jsem nakoupila v dubnu.


Některé produkty už jsem vyzkoušela, až na pár laků...vždycky si najdu nějaký ten ,,oblíbený,, lak, kterým se lakuji několikrát dokola :) Takže laky si nechám na jiný článekJako první produkt jsem si vybrala dekorativní kosmetiku od Dermacolu tvářenku DUO BLUSHER
Musím říci, že jsem se dlouho rozmýšlela jakou barvu si mám vzít, pořád jsem váhala, nakonec jsem si vybrala odstín 01. Tvářenka mě zaujela hlavně provodením krajkového disainu a dvoubarevností což asi okouzlilo plno slečen...
Vyhovuje mi, že je matná, jelikož mám skony k mastné pleti, tak raději mám ráda zmatňující produkty. Tvářenka je lehce třytivá, ale třpytky se po obličeji nerozprašují, takže za to dávám také velké plus. Tvářenka nemá moc velkou pigmentaci, tedy ten můj odstín, ale vyhovuje mi to. Jsem spíše na jemné stíny, zejména na tvářích.
Tvářenka mi nikdy zatím nevydržela celý den, aniž bych ji nemusela občas přidat, ale i tak jsem celkem spokojena. Cena 129Kč.Druhý produkt jsem si nesmírně oblíbila, je to zmatňující pleťová voda od Clean Clear MORNING ENERGY.
Čistící vody od této značky mám nejraději, jiné mi moc nesedí. Jak už jsem psala mám sklony k mastné pleti, teda velké sklony především na čele. Vůně mi po otevření moc nesedla, vůně je citrusová, ale asi jsem si na ni už zvykla, hlavně jsem měla obavy, aby mi ten obličej tak nevoněl jako po otevření... ale na obličeji cítit nic není (což jsem ráda).
Voda krásně zmatní pleť a nevysušuje, používám ji ráno i večer. Ráno si touto vodou pleť vyčistím, pak nanesu krém (nějaký lehce hydratační, ale už ne na zmatnění, aby se kůže zas nevysušila). Pak nanáším pudr a dále... a musím říct že pleť mi vydrží celý den bez mastného místečka. Takže skvěle splňuje účel :) Cena okolo 105Kč.


Další produkt je od Essence krycí lak LOOK PLUMING
Dělá dojem gelových nehtíků a to je super, nehtíky jsou krásně lesklé a podkladový barevný lak krásně rozzáří. Manipulace s ním je jednoduchá, dobře se s ním pracuje, drží také báječně. Takže mohu jen doporučit jak kvalitou, tak i cenou- Cena kolem 45Kč.


Štětečky z DM EBELIN jsem si koupila nedávno, jeden na tvářenku a druhý na rty. Jinak mají velký výběr i pro ty, kteří si potrpí na širším líčení. Hlavním plusem je, že si je můžete koupit rovnou v drogerii, výběr mi docela v obchodech často chyběl. Disain štětečků se mi moc líbí, černá je prostě barva skoro pro všechny :) Jsou to štětečky přiměřené ceny. Asi je zrovna nejlépe neohodnotí slečny, co se malují každý den, ale ani tak je nezavrhuji. Naopak si myslím, že se vyplatí pro ty, kteří teprve začínají s líčením, nebo se líčí jen příležitostně a ty, kteří nechtějí dávat za to tolik peněz.
Se štětečkem na rty jsem tak celkově spokojena. Ale ten na tvářenku mi moc nesedl, ale nemůžu říct, že by to s ním nešlo. Člověk si dokáže zvyknout :) Já tvářenku zas tak nepoužívám, jen když jdu do města, večírek, nebo někam posedět.


...a co vy, jak jste s protukty spokojené?

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři