Narozeninový tag - dnešní dvaadvacátnice

Krásný den všem, dneska jsem tu pro vás s narozeninovým tagem. Je to už 22 let co jsem poprvé spatřila tenhle občas veselí a jindy smut...

Krásný den všem,

dneska jsem tu pro vás s narozeninovým tagem. Je to už 22 let co jsem poprvé spatřila tenhle občas veselí a jindy smutný svět, ale když máte kolem sebe ty správné lidi, tak je většinou veselí a každá překážka se stává snazší... Narozeniny už pro mě nejsou to co bývalo, kdy jsem odpočítávala dny a těšila se na dárky, které jsem si přála, dort a prostě na svůj ,,velký den,, a v osmnácti na to, že budu mít řidičák, budu moct na diskotékách pít a budu si žít svůj život podle sebe... (to asi ale znáte všichni, kteří jste osmnáctkou už proběhly) 
Posledních pár let, už je to pro mě jen ,,den,, který jsem se narodila a někdy bych se ráda vrátila do toho věku kdy mi bylo třináct - patnáct a měla jsem bezstarostný školní život a mnoho a mnoho času.


1.Kdy máš narozeniny?
27.5
2.Kolik ti bude let?
Už mi je 22 let.

3.Co byl tvůj nejoblíbenější dárek který jsi kdy dostala?
Přiznám se že já vůbec nevím.. já mám radost z každého dárečku, ale tenhle rok to byl asi elektrický ohradník (se vším všudy) pro mého koně od přítele :)

4.Budeš mít/měla jsi párty tento rok? Pokud ano, co budeš dělat/dělala?
Já na ty plánovaný narozeninové párty moc nejsem, dříve jsem to slavila (hlavně patnáctku a osmnáctku) a když jsem byla menší, tak jsem s kamarády spíše slavila začátek prázdnin a pátky :)

5.Jak obvykle slavíš své narozeniny?
Teď je to pro mě spíše běžný den a dnes i pracovní. Takže nic nenormálního .

6.Jaké byly tvoje nejpamětihodnější narozeniny?
To si pamatuji přesně, jako celá vesnice a rodiče :D Slavila jsem s kamarádkou mých třináct let a její patnáctiny a dopadlo to opravdu vesele a nezapomenutelně :D

7.Pokud by jsi měla neomezené množství peněz na tvoje narozeniny, co by jsi s nimi udělala?
Asi bych si udělala nějaký výlet do nějaké země a nakupovala bych...a večer bych udělala asi nějakou oslavu pro blízké u pobřeží :)



8.Jaký je tvůj seznam přání k narozeninám?
Od doby co pracuji, tak seznamy už nemám...teď co potřebuji, nebo chci si koupím v průběhu roku.

9.Kdyby ti zbývaly jenom jedny narozeniny, co by jsi na ně dělala?
To vážně nevím... a doufám že tyhle poslední nejsou.

10.Ukaž "trapnou" fotku z narozenin
Fotky jsem měla, ale rozbil se mi počítač, kde jsem měla šíleně moc fotek, samozřejmě jsem to zálohované neměla a to mě pěkně štve až do dneška.¨Jinak žádnou trapnou fotku zrovna z narozenin bych asi stejnak nenašla.

11.Máš nějaké tradice na narozeniny?
Když tak přemýšlím, tak mě žádná tradice nenapadá, možná jen to, že když mám narozeniny tak chodíme na večeři, nebo si objednáme s přítelem pizzu a já nevařím :)

12.Jaká je tvoje nejoblíbenější část dne tvých narozenin?
Když už je večer.

13.Jaká věc se změnila od tvých posledních narozenin?
Hodně jsem se vyrovnala, stanovila si nějaké priority.

14.Měla jsi někdy narozeninovou párty s překvapením nebo jsi jí někdy dělala pro někoho jiného?
Tak to jsem neměla a ani neudělala pro někoho... ale líbilo by se mi to i nelíbilo, prostě bych musela mít aspoň tušení, že se něco chystá :)




Protože mám narozeniny a rozdávám dárky, tak se určitě zapojte do Giveaway, která stále běží na mém blogu...

A mě by zajímalo jak slavíte narozeniny vy, nebo pokud vás zaujala některá z jiných otázek, tak mi určitě napište odpověď do komentářů, ráda si počtu :) Jinak vám přeji pohodový zbytek dne...

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Pamatam si na moju narodeninovu party chatovacka na 18tku :-D tak rychlo ubieha ten cas o chvilu budem slavit 20tku a tolko veci sa udialo pocas tych dvoch rokov ze koneeec ten cas hrozne rychlo ubieha :-( vsetko najlepsie ti prajem k 22 ;)
  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za přání :-) to musela být oslavička :-) zdá se mi že čím víc mi je, tak tím rychleji ten čas utíká, to je hrozný...

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno nejlepší..i když jsi měla narozeniny už včera :D. To je hezké, že máš koně..já koně a ježdění miluji ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za přání :-) koňskej hřbet je to nejlepší :-)

   Vymazat
 4. Dodatečně všechno nejlepší! :-))) Taky už to mám jako ty, dříve jsem narozeniny a následné párty řešila, ale teď už mě to moc nebere :-). A myslím, že by stálo za to, kdyby jsi pořádně rozepsala příhodu z třináctých narozenin! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :-) ono časem to přejde asi úplně každého, jak tak kolem sebe koukám :-) Super typ,děkuji. Určitě to zařadím do My Life, myslím že na pobavení a kroucení hlavy to bude super článek :-D

   Vymazat
 5. Všechno nejlepší:-)). Úplně Ti rozumím, čím je člověk starší, tím jsou narozeniny smutnější...:D

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři