Miss Sporty - Clubbing color

Pěkný nedělní den všem, už třetí den mám volno a začínám se nudit, proto neustále testuji, vymýšlím a zkouším kosmetiku, aby jsem vám rozho...

Pěkný nedělní den všem,
už třetí den mám volno a začínám se nudit, proto neustále testuji, vymýšlím a zkouším kosmetiku, aby jsem vám rozhodování usnadnila při nákupu.

Dnes vám chci představit lak na nehty od MISS SPORTY Clubbing color, a rovnou přihodím i recenzi. Určitě mnoho z vás si laků v drogerii již všimlo, zaujmou pěkným výběrem odstínů a cenou 29Kč
Já jim teda neodolala a rovnou jsem si vzala dva. Laky mě zaujaly především barvami. Jsou pestré a syté, které se určitě hodí nejen k jaru, ale i létu. Tyhle laky jsou rychleschnoucí. Musím říct, že mám rychleschnoucí laky moc ráda, neumím být dlouho v klidu a čekat a čekat, než lak bezvadně uschne na nehtech, to dřív už mám půlku ruky umazané, nebo obtisklé :)
Našla jsem v odstínech laků i svou oblíbenou barvičku světle modrou, proto jsem si je také hned koupila, abych vyzkoušela jestli je tak sytá jako vypadala v té malé dózičce.

Musím říct, že cena je docela nízká, tak jsem ani nějak nečekala ,,žádný zázrak,, ale mě teda tenhle lak naprosto sedl. Štěteček není úzký, je docela široký a dobře se mi s ním pracovalo. Lak se mi i dobře nanášel, není příliš tekutý, ani příliš hustý, Překvapilo mě, že i po první vrstvě dobře kryje, takže jsem další vrstvičku nenanášela, i když ale na některých místečkách je vidět průsvit mého nehtu. Ale i tak jsem s krytím spokojena, protože jsem to čekala daleko horší. Dobu schnutí jsem nějak nepočítala, ale na můj vkus uschnul celkem rychle. Lak slibuje výdrž 4dny, tu vám ale asi nezaručím, protože jsem si zvykla vždy nanášet krycí lak- top coat od Essence. Jinak s krycím lakem už mám nehty nalakované pátým dnem a jsou pořád nedotknuté, je to i tím, že jsem nedělala nic zásadního, kromě uklízení, vytírání a mytí nádobí.


Když to celkově shrnu, tak  lak určitě neurazí, jak cenou, tak kvalitou. Čekala jsem to daleko horší, ale musím říct, že lak mě mile překvapil. 
You Might Also Like

3 komentářů

 1. Tak to je super tip :) Já sice dělám horolezectví a to ještě žádný lak nevydržel, ale alespoň vím, že dobře kryjí. Nikdy jsem si lak od Miss sporty nekoupila, protože jsem měla zafixované že shnou strašně dlouho a pigmentace je příšerná. Právě jsi mne vyvedla z omylu....asi si rychle pro nějaký poběžím :))
  Lumiere of Fashion

  OdpovědětVymazat
 2. Musím říct, že jsem pochybovala, ale tahle kolekce se jim povedla, nevím teda jak jsou na tom i světlejší odstíny, ale ta modrá i ta druhá narůžovělá na nehtech opravdu vypadájí dobře :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten modrý je nádherný odstín :)

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři