Kosmetika značky MOJE

Ksásný středeční den, venku je zase zataženo, prší a na procházku to moc nevypadá, proto vám dnes představím dva produkty od kosmetiky MO...

Ksásný středeční den,
venku je zase zataženo, prší a na procházku to moc nevypadá, proto vám dnes představím dva produkty od kosmetiky MOJE a rovnou k nim přidám i recenzi.

Kosmetiku MOJE jsem objevila zcela náhodou, když jsem na internetu hledala jeden produkt, který zrovna u nich byl a já ho chtěla vyzkoušet. Přesně takhle jsem nalezla tuto značku... Musím se přiznat, že jsem značku ani nějak neznala a to byl o důvod víc ji vyzkoušet. Celá MOJE kosmetika má zajímavé webovky v krásném disainu i s produkty, tady můžete navštívit jejich stránky http://www.kosmetikamoje.cz/
Mají docela široký výběr, myslím si, že si vybere každá slečna. Zmínit bych se měla i o cenách, které jsou velmi přijatelné pro kohokoliv. Často mívají na E-shopu akce, které stojí za pozornost.


A teď k samotným produktům MOJE, které jsem si objednala.


Tužka na obočí dlouhodržící v odstínu černé č.1
Tužku jsem si velmi oblíbila, používám ji už měsíc a pořád mi vyhovuje. Pigmentace je dobrá, sice si na tužku musíte přitlačit, ale vždy vytvoří černý dojem. U plno tužek a stínů se mi stávalo, že na slunci barva byla spíše šedivá, někdy až do tmavě šedo-modrého odstínu. Ale u týhle tužky se bát nemusíte. Že je dlouhodržící je stoprocentní, obočí mám namalované od rána do večera, a vždy mi vydržela stejně jako jsem si ji ráno nanesla. Výbornou vlastností tužky je že se nerozmazává. Cena 49Kč


Hydratační a balzámová rtěnka ostín č.4
Obsahuje bambucké máslo a vitamín E. Má hydratační a regenerační vlastnosti. A teď si asi myslíte že je to jako balzám na rty, který je bez pigmentace a za pár minut na rtech nemáte žádnou barvičku, ale překvapím vás... tak to není :)
Tyto rtěnky mají ve čtyřech odstínech. Pigmentace nepůsobí agresivně, spíše až přirozeně pěkně. A jejich výdrž je na mé očekávání výborná. Rty zanechává jemné, takže se nemusíte bát odrolků, nebo vysušených rtů. Moc jsem si ji oblíbila, jak pro schopnost pigmentace, regenerace, tak i pro výdrž. Cena 79KčUrčitě od této značky vyzkouším další produkty a napíši i recenze , protože mě tato MOJE kosmetika nadchla a mile překvapila.
Chci od značky vyzkoušet hlavně laky, které mají výborné hodnocení na výdrž. Líbí se mi na E-shopu i sety, které jsou velmi pěkné s příznivou cenou.


Znáte tuhle kosmetiku a jaké konkrétní produkty?

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Táto kozmetika je po blogoch dosť známa, v Prahe vraj sú aj kamenné predajne, na Slovensku o nej zatiaľ veľmi nepočuť, čo je škoda, ale hádam sa to rozbehne.
    Bianka

    OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři