Essence Brit-tea

Ahoj, dneska jsem se byla kouknout v DM, co mají nového... Překvapila mě krásná edice od Essence BRIT-TEA . Essence je má oblíbená a ve...

Ahoj, dneska jsem se byla kouknout v DM, co mají nového...Překvapila mě krásná edice od Essence BRIT-TEA.

Essence je má oblíbená a velmi mnou používaná kosmetika. Oblíbenost jsem si našla hlavně v jejich pudrech, na které nedám dopustit, protože pudr používám každý den a mám je raději než make-up.Edice Brit-tea mě zaujala hlavně barvama, které jsou lehké a příjemně prorůžovatělé... jako rozkvetlá pohádková zahrada. Asi takto na mě tato kolekce od Essence působí.
Brit-tea připomíná jemnou ženskost, proto mě tak asi oslovila celá tato řada.

Samozdřejmě že jsem neodolala a koupila jsem si Brit-tea štěteček na oční stíny, který má na každém konci aplikátor, jeden užší a druhý silnější, což já oceňuji. Cena byla 59Kč.

No přemluvila mě i jejich tvářenka Brit-tea, která má opět zas ty růžovoučké tóny obklíčené růžemi. Cena 94Kč

V této edici jsou jinak laky na nehty, náušnice, paletka očních stínů, lesk a balzám na rty (balzám má moc pěknou krabičku) , pilník, rozjasňující tužka a rozjasňující podklad.


Vzala jsem si i lak z pozdnější edice NUDE v odstínu 07 hope for love, který jsem dlouho chtěla. Cena 54Kč

A jak se líbí vám BRIT-TEA edice?

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Dneska jsem zkoušela tester tvářenky (to bylo to jediné, co tam zbylo, víceméně...) a jako tvářenka mě moc nezaujala... růžičky jsou super, ale pigmentace odpovídala spíš rozjasňovači nebo lehkému pudru než tvářence... tak jsem se rozhodla, že ty nervy, které bych prožívala, by mi těch 95,- korun nestálo :D Ale je krásná, to jo :)

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím s vámi. Tvářenku už jsem zkoušela a byla jsem s pigmentací docela zklamaná. Přesně vystihuje rčení: Nesuď podle obalu...

  OdpovědětVymazat
 3. Ta tvářenka vypadá krásně! Do Koreje se tyhle limitované edice nedováží, tak jsem zaúkolovala bráchu, ať se mi po ní podívá v Praze, snad ještě někde zbyla... Nic moc silná pigmentace je pro mě spíš plus. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavá edice :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/me-elfi-zlaticko.html

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři