Essence Brit-tea tvářenka a Ebelin štěteček

Dnes již po druhé, připravila jsem si dnes pro vás rovnou dvě recenze, jednu už jsem zveřejnila, jednalo se o laky od Miss Sporty, teď vám ...

Dnes již po druhé,
připravila jsem si dnes pro vás rovnou dvě recenze, jednu už jsem zveřejnila, jednalo se o laky od Miss Sporty, teď vám ale přináším hodnocení ohledně tvářenky z limitky Brit-Tea Essence a štětečkem na tvářenku  Ebelin.
Nedávno jsem představila novou limitku od Essence Brit- Tea, která určitě plno z vás okouzlila krásným provedením v disainu a barvami, které jsou v jemných odstínech. Já jsem neodolala a koupila si tvářenku.


Určitě jste vyzkoušeli v drogeriích testery u kterých vás zarazila malá pigmentace. No já tester nezkoušela a doma jsem teda nadšená moc nebyla. Pigmentace je opravdu malá, přišlo mi, že na tvářích ani vlastně žádnou barvičku nemám, možná spíše jen takové malé a nepatrné projasnění, které taky nebylo nic extra. Nanášení samotné tvářenky bylo docela i v pořádku, nějak moc neprášila, ale ta pigmentace mě teda samotnou zklamala. Cena byla 94Kč, myslím si a podle mého, bych za tuto cenu čekala o trochu více, než to, co předvedla. Takže pokud se chystáte pořídit si tuto tvářenku, určitě zkuste tester, aby jste se přesvědčila, že Vám tato pigmentace stačí.Dalším produktem je kosmetický štěteček Ebelin na tvářenku, musím říci ,že disain se jim opět povedl. Pěkná jarní barvička v pěkném provedení se vzory.  Cena 149Kč.

Štětec má moc příjemné štětinky, opravdu docela jemňoučké, což mám ráda. Štěteček už dopadl lépe než zmiňovaná tvářenka. Štěteček je pěkně zkosený, tvářenka se s ním nanáší celkem dobře. Je v celkem normální conové kategorii, takže své mouchy určitě má. Tvářenku jsem začala používat celkem často, proto začínám hledat a zkoušet všechny možné štětečky. Myslím si ale, že pro ty, kteří si líčíte tvářičky jen občas a příležitostně, nebo se líčit teprve začínáte a nechcete zatím moc investovat do těchto kosmetických výrobků tak tenhle Ebelin štěteček vám určitě poslouží.


Vyzkoušeli jste některý produkt z Limitky Brit- tea, nebo některý šteteček od Ebelin? Tak mi určitě napište do komentářů jaký to byl a jak jste s produktem spokojená.


You Might Also Like

7 komentářů

 1. Ta tvářenka vypadá moc pěkně :).
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. tvářenka vypadá skvěle, škoda jen, že k nám pořád ještě limitka nedorazila -.-
  lumiere-of-beauty.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. ja tvarenky vobec nepouzivam ale je pekne upravena:))

  OdpovědětVymazat
 4. vypadá moc pěkně :)
  PS: U mě na blogu zrovna probíhá GIVEAWAY, tak budu moc ráda, když se zapojíš!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ten štetec vyzerá super, fakt sa mi páči, ale žiaľ som to zase premeškala asi, pozriem ešte do DMky, ale neviem, či ešte bude, tieto limitky sa vypredajú veľmi rýchlo.
  Bianka

  OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři