ELGON péče o vlasy

Ahoj, dnes vám představím značku Elgon, která vyrábí kosmetiku pro vlasy. Něco málo z historie: Značka Elgon byla založena v Mil...

Ahoj, dnes vám představím značku Elgon, která vyrábí kosmetiku pro vlasy.
Něco málo z historie:


Značka Elgon byla založena v Miláně v roce 1970.
Zkušenosti zakladatele, který se od 50. let pohyboval v oblasti profesionální vlasové kosmetiky, daly základ vzniku společnosti, rodinnému podniku, který od počátku začal vyvíjet barvy na vlasy a přípravky určené pro použití v kadeřnických salonech.Vznikly první výzkumné laboratoře a první výrobní jednotky, spojení těchto dvou oblastí (divizí) dalo předpoklad pro záruku výrobků na nejvyšší kvalitativní úrovni a rychlou aplikaci a využití inovativních technologií.V období konsolidace v 80. a 90. letech vznikají nové řady výrobků a přípravků pro péči o vlasy, styling a texturu vlasů. Myšlenka a filozofie „made in color“ se velmi rychle šíří a značka Elgon se dostává do profesionálního prostředí kadeřnictví po celém světě od Chile po Austrálii.Barva však znamená také módu, a proto za pomoci profesionálních kadeřníků, kteří používají barvy Elgon pro své kolekce, na celém světě vzniká řada akademií a školících center.Elgon v současné době působí ve více než 60 zemích, exportuje kolem 1300 druhů přípravků, vlastní výcvikové středisko v Itálii a spolupracuje s profesionálními kadeřníky po celém světě.


K této značce jsem se dostala přes moji kadeřnici. Jsem zvyklá spíše používat šampony a jinou vlasovou kosmetiku spíše z drogerek a značek jako je Nivea, Gliss Kur a další... ale tahle značka mě velice nadchla

Mám zrovna šampon od Elgonu a masku, kterou používám i jako kondicionér.

Elgon má velký výběr produktů pro každý typ vlasů jak vlasy s lupy, mastící se, padající, poškozené, nebo suché...

Už měsíc používám tento šampon ELGON Primaria BAGNO CACHEMERE kašmírový šampon na jemné a dlouhé vlasy

Vlasy jsou po tomto šamponu dobře vyživené, jemné a lesklé, po tomto šamponu se mi vlasy dobře zacelují a vypadají zdravě. Šampon je nezatěžuje. Nemusíte ho nanášet ani ve velkém množství, dobře pění už při malé dávce.

ELGON Primaria MASCHERA DIAMANTE maska pro lesk jemných vlasů


Tuhle masku jsem si zamilovala již při prvním použití. Je krémové konzistence, stačí ji nanést na vlasy v opravdu malém množství, takže i dlouho vydrží.  Vlasy jsou po ni jemné, snadno rozčesatelné, lesklé a dobře pečuje o poškozené vlasy a roztřepené konečky. 

Znáte tuhle vlasovou kosmetiku? A jaké produkty od Elgonu používáte vy?

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři